Vēsture

Atcerēsimies visu no paša sākuma!. Sakās viss 1963. gada maijā, tieši šajā dienā bērnudārzs tika atvērts un darbojās  28 gadus. Bērnudārzā bija 6 grupas no tām 2 silītes grupas, bērniem no 1,5 līdz 3 gadiem, un 2 diennakts grupas. Bērnu audzināšanas un izglītošanas process notika krievu valodā. Dārziņš piederēja Automobiļu un šosejas ceļu Ministrijas „Autokombinātam Nr.3”. 1975. gadā bērnudārzs nonāca pilsētas Tautas izglītības nodaļas pakļautībā.

 

No bērnudārza atvēršanas līdz 1985. gadam iestādes vadība tika uzticēta trim  vadītājām – Marijai Geislavai, Lidijai Osipovai, Nadeždai Repinskai.

 

1989. gadā tika pieņemts lēmums aizvērt bērnudārzu kapitālajam remontam, bet pēc remonta pārveidot par skolu.

 

1991. gadā bērnudārzs tika aizvērts, no telpām tika iznests viss, palika tikai sienas.

 

1995. gada sākumā bija uzsākts kapitālais remonts.  1995 gada maijā par 12. mazbērnu novietnes – bērnudārza vadītāju tika iecelta Skaidrīte Rebekina . Tā rūpīgi sekoja remonta gaitai, piedāvāja projektā veikt izmaiņas, lai bērnudārzs atbilstu jaunākajām  prasībām un iegūtu savu  stilu. Bērniem tika uzcelta neliela sporta pilsētiņa, kas tajos laikos bija kaut kas jauns. Visus celtniecības darbus veica celtniecības firma „Gādība”. Daudzos jautājumos lielu atbalstu vadītāja saņēma no mēra vietnieces Ritas Strodes kundzes .

 

1995. gada 21. decembrī sāka darbu iestādes pieņemšanas komisija 27. decembrī tika apstiprināts 12. mazbērnu – novietnes bērnudārza pieņemšanas akts.

 

Un jau 1996. gada 12. februārī uzsāka darbu divas bērnudārza grupas,  bet 16. februārī notika bērnudārza svinīgā atvēršana uz kuru ieradās daudz viesu.

 

2011. gada 12. februārī iestāde svinēja savu 15. jubileju. Visus šos gadus iestādes saimniece  Skaidrīte Rebekina vada šo iestādi .